בניית אתרים
   דף הבית    מזמורי הכהנת    ☺ ניווט מהיר באתר ☺    מערכת האתר     אָבֵרָה מָנְגיסְטוֹ
פורום יוצאי אתיופיה

 

 
 פורום אתיופים ברשת

♣° פורום יוצאי אתיופיה°♣
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[מנהל.פורום]
  Like Toy Soldiers   17/01/2012 00:07 

הצטרף בתאריך :
17/05/2009 02:31
 
הפזמון בשיר כמו חיילי צעצוע במקור של הזמרת מרטיקה(ובלינק המוכחל מבצע אותו הראפר אמינם)-מתלבש כמו כפפה על אירועי הימים האחרונים.   Step by step, heart to heart, left right left
We all fall down like toy soldiers
Bit by bit, torn apart, we never win
But the battle wages on for toy soldiers
  ככה זה כאשר יש יותר קבוצות סודיות מאשר קבוצות סגורות או פתוחות בפייסבוק,ככה זה כאשר טרמפיסטים עולים על הרכב ומייד גם מבקשים לנהוג, להחנות את רכבכם ליד ביתם ומאוחר יותר גם נצטרך לתדלק אותה. ככה זה כאשר אין מידע נגיש לקהל הרחב-לא סיסמאות אלא מידע מפורט על מה ולמה אנחנו מגיעים לתל אביב וירושלים: כולם יסכימו ויזעקו אתנו די לגזענות,ומה אז? מישהו לדוגמא יכול לעדכן את הציבור איך מתקדמים התביעות נגד דיירי הבניין בקריית-מלאכי.   הרבה מאוד חברים לא רושמים ביקורת על ההתנהלות התמוהה ורק בכדי שלא יאשימו אותם בחוסר פרגון,שלא יאשימו אותם בניסיון להכשיל את ההזדמנות(הזדמנות למה בעצם?). אנחנו נגיע למחאה,עם זאת נבקש מאלו שביקשו להוביל עבורנו את המאבק להסביר לכולנו ביתר פירוט מה הם מצפים שיקרה לאחר ההפגנה- לעתיד לבוא.      זהירות חברים,שלא ניפול כולנו כמו חיילי צעצוע.
אתיופים,ביתא ישראל,אתר העדה האתיופית
   
[מנהל.פורום]
  שם המשחק- שיווק.   12/04/2012 13:25 

הצטרף בתאריך :
17/05/2009 02:31
משווקים הכל, חולצות,דגלים,אתרים,בלוגים,מסיבות (בעיקר),הופעות,מפלגות- הכל בשם "השינוי".
 
חג שמח!
אתיופים,ביתא ישראל,אתר העדה האתיופית
   
[מנהל.פורום]
  מחאה או מסיבת הפתעה?   21/04/2012 11:57 

הצטרף בתאריך :
17/05/2009 02:31
לא הצלחתי להבין מה מונע מנציגי המחאה להנגיש לציבור הקוראים את מסמך הדרישות המפורט, יש כזה בכלל?
מי מכל אלו שלקחו על עצמם את ההחלטה(בינם לבין עצמם) שהם הראויים ביותר להוביל שינוי, בכללם גם עובדי ארגוני יוצאי אתיופיה שבינתיים נעלמו מהשיח, נדרשים להסביר לכולנו על מה ולמה לתמוך בישיבה באוהל,בהצעה להגיע להפגנות וכד'.
 
 "במחאה המתמשכת" משתתפים צעירים זועמים המחולקים לקבוצות ותתי קבוצות, שתי עמותות מרכזיות וכמובן המושכים בחוטים- אלו המשחקים בתודעה של הצעירים. 'המושכים' עושים זאת על ידי תמיכה מרחוק, מעבר לים.
 
שישאלו עצמם המוחים הצעירים, האם סתם כך נופלים "מהשמיים" מחשבים ניידים, מכשירם סוללארים,מלגות,או תמיכה 'עקיפה' בהוצאות של [****]. לא אתפלא גם אם 'הצינורות' דרכם עוברת התמיכה לא יודעים ששולטים בהם. 
 
בין סטטוסים על אפליה לבין איזכור מסיבות נמתח קו דק מאוד, לא ברור אם המסיבה היא לכבוד המחאה העתידית,או שזעקות בפרופילים ובקבוצות של 'מארגני המחאה' הם לצורך פרסום מועדונים והפקות "בילתי נשכחות"(כבר היו 1,000 מסיבות בסגנון, לך תזכור!).
 
 
 
אתיופים,ביתא ישראל,אתר העדה האתיופית
   
[מנהל.פורום]
  אתם שואלים אם יש פתרונות או רעיונות?   21/04/2012 12:15 

הצטרף בתאריך :
17/05/2009 02:31
 
התשובה היא כן, היא נכתבה עשרות פעמים על ידי ישראלים ממוצא אתיופי הן ברשתות החברתיות בבלוגים ובאתרים של הקהילה, ומשום מה נדדתם "להתחמש" בידע בישראלים שאינם ממוצא אתיופי, כאילו הם מבינים יותר מאיתנו, מה הם יודעים על הצרכים וההוויה של האתיופים בישראל יותר מהאתיופים עצמם. כל זאת עשיתם במסגרת "כוחנו באחדותנו". אולם, מי שיקרא ויקשיב היטב ימצא את כל הפתרונות הדרושים, צריך רק לרצות! הם ממש לידכם.
 
 
אתיופים,ביתא ישראל,אתר העדה האתיופית
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
מנהלי האתר - ישראל אדנה יסמני, אדנה זואודו 


ישראלים ממוצא אתיופי| יהודי אתיופיה| ביתא ישראל| אתיופים| תרבות אתיופית| מוזיקה אתיופית| נשים אתיופיות| גברים אתיופים, היכרויות אתיופים| קומדיה אתיופית| היסטוריה אתיופית| זמרים אתיופים |